Випробувальний центр має в своєму розпорядженні матеріально-технічнe базe, необхіднe для проведення випробувань, що включає унікальне випробувальне обладнання, засоби вимірювання, стандартні зразки і реактиви, необхідні для проведення випробувань відповідно до вимог сучасних європейських стандартв і забезпечують безпеку персоналу і охорону навколишнього середовища.

Випробувальний центр  ГО “Асоціація захисту прав споживачів, та контролю за якістю харчових продуктів”  працює спільно за договором співпраці  з Державним підприємствов “Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” та   проводить випробування продукції за наступними напрямками (область акредитації):

Харчові продукти і продовольча сировина
1. Хлібобулочні і макаронні вироби (хліб, булочні і здобні вироби; бубличні, сухарні вироби, хлібні палички, соломка, сухарі панірувальні, хрусткі хлібці і т.д .; вироби макаронні.

2. Продукція цукрової промисловості (цукор-пісок, цукор-рафінад).

3. Вироби кондитерські цукристі (вироби кондитерські борошняні – торти і тістечка, рулети, кекси, вафлі, пряники, печиво, крекери, галети, борошняні східні солодощі; карамель, цукерки глазуровані і неглазуровані, помадні, збивні, грильяжні, пралінові, марципанові, фруктово -ягодние, ірис, халва, пастила, зефір, мармелад, желейні вироби; жувальна гумка; какао продукти – какао-порошок; шоколад і вироби з нього; цукерки).

4. Продукція виноробної промисловості (вина виноградні, плодові, ігристі, радянське шампанське, російське шампанське, вина виноградні газовані (шипучі), виноматеріали виноградні оброблені, виноматеріали плодові оброблені, коньяки, коньячні напої та бренді, кальвадоси, напої винні (виноградні і плодові) , коктейлі винні газовані, медові вина, сидр, горілка, спирт етиловий питний 95% -ний, вироби лікеро-горілчані, ароматизовані алкогольні напої, в т.ч. газовані).

5. Продукція виробництва безалкогольних (слабо-алкогольних) напоїв (напої безалкогольні, сиропи, концентрат квасного сусла, концентрати і екстракти квасів, спиртні напої (слабо-алкогольні), концентровані основи (бальзами), пиво, напої солодові, напої бродіння, напої на зерновій сировині).

6. Вода питна (мінеральні води промислового розливу (в т.ч. мистецтв. Мінералізовані), Вода питна централізованого водопостачання (в т.ч. бутильована, розфасована в ємності; природних джерел, для приготування напоїв, харчових продуктів),)

7. М’ясо, субпродукти охолоджені, заморожені, м’ясні і рослинні м’ясовмісну консерви, м’ясні напівфабрикати (м’ясо, включаючи напівфабрикати, свіжі, охолоджені, заморожені, всіх видів забійних, промислових і диких тварин і птиці; субпродукти забійних тварин охолоджені, заморожені; ковбасні вироби і копченості, жири тваринні харчові, консерви м’ясні та м’ясо-рослинні; додаткові показники, що підтверджуються для продукції дитячого харчування). Яйця та продукти з них (желатин харчовий).

8. Продукція молочної та маслосироробної промисловості

9. Харчова масложирова продукція (масла рослинні; маргарини; спреди; жири спеціального призначення; еквіваленти масла какао; поліпшувачі масла какао; замінники масла какао; соуси на основі рослинних масел; майонез; соус майонезний; крем на рослинних маслах).

10. Сокова продукція з фруктів і овочів.

11. Зерно і продукти його переробки (борошно, крупа, побічні – продукти борошномельно-круп’яної промисловості, зерно і зернобобові культури, насіння олійних культур (соняшнику, сої, бавовнику, кукурудзи, льону, ріпаку, гірчиці, арахісу)). Продукти рибної промисловості (риба жива, охолоджена, морожена, фарш, філе, риба холодного і гарячого копчення, риба сушена, в’ялена, солона, маринована, консерви і пресерви з риби і нерибних об’єктів промислу; додаткові показники, що підтверджуються для продукції дитячого харчування; ікра, молочко Иб і продукти їх переробки; нерибні об’єкти промислу (молюски, ракоподібні, водорості морські та продукти їх переробки); кулінарні вироби з риби, супи рибні; жир харчової з риб і морських ссавців;

12. Мед, продукція бджільництва (мед натуральний; пилок квітковий (обніжжя)).

13. Харчові концентрати і крохмаль (концентрати харчові. Перші і другі страви, в т.ч. швидкого приготування; додаткові показники підтверджуються для продуктів дитячого харчування на молочно-зерновій основі; концентрати харчові, солодкі страви, напівфабрикати борошняних виробів, сніданки сухі, пластівці кукурудзяні і пшеничні, соуси кулінарні порошкоподібні; кава, напої кавові, цикорій сушений; чай; прянощі (тмин, бадьян, кардамон, перець, червоний мелений, мускатний горіх, мускатний колір, перець чорний і білий, кориця та ін.); страви консервований Перші обідні для спецспоживачів; раціон харчової для рятувальних шлюпок і плотів; барвники натуральні харчові; сіль кухонна; крохмалі – картопляний, кукурудзяний).

14. Рослинні масла (продукти переробки рослинних масел (маргарин, жири для кулінарії, кондитерської та хлібопекарської промисловості, майонез).

15. Овочі (свіжі овочі, картопля, баштанні, фрукти, ягоди, гриби, горіхи (крім насіннєвого та посадкового матеріалу); морожені або охолоджені овочі, картопля, баштанні, фрукти, ягоди, гриби, горіхи (цільні, різані, подрібнені і продукти з них); сушені овочі, картопля, фрукти, ягоди, горіхи, гриби, що вимагають перед вживанням мийки, варіння і / або іншої додаткової обробки; сухі з проміжною вологістю овочі, картопля, горіхи, фрукти, ягоди (цілі, різані, подрібнені і продукти з них), готові до вживання; овочі та фрукти, гриби солоні, мариновані, квашені, мочені, фасовані в негерметичну тару; консерви овочеві, фруктові, ягідні, грибні (стерилізовані або пастеризовані продукти, виготовлені без додавання або з додаванням консервантів, фасовані в герметично укупориваемую тару); додаткові показники, що підтверджуються для продуктів дитячого харчування ; продукти переробки плодів і овочів, консервовані за допомогою цукру, кухонної солі, оцту, спирту, в негерметичной упаковці; консервовані для короткочасного зберігання продукти переробки плодів і овочів, в тому числі продукти, що містять компоненти тваринного походження, в негерметичной упаковці;

корми
1. Корми рослинного походження.

2. Зерно злакових, бобових і олійних культур на кормові цілі.

3. Кормові продукти переробної промисловості: макухи, шроти, висівки, жом сушений.

4. Корми тваринного походження, жир кормовий.

5. Кормові добавки мінерального походження.

6. Комбікорми, премікси, білково-вітамінні добавки.

Біологічні матеріали.

Мікробіологічні дослідження і випробовування.